لباس بچه گانه شب یلدا که می تواند کودکان شما را به خواب عمیق ببرد

این غیر معمول نیست که والدین تازه متولد شده تنها بر اساس سن کودک خود لباس نوزاد بخرند، اما اغلب وزن و سن کودک لزوماً مطابقت ندارد.

هنگام انتخاب لباس بچه گانه شب یلدا برای خرید، زیاد برای لباس نوزاد خرج نکنید، زیرا ممکن است کودک شما برای آن سایزها خیلی بزرگ باشد.

در عوض، از صفر تا شش ماهگی لباس تهیه کنید، و پس از تولد، می توانید تعیین کنید که آیا ممکن است نیاز به خرید تکه های لباس بیشتری در سایز بزرگتر داشته باشید (اگر به نظر می رسد کودک شما به سرعت در حال رشد است).

به اندازه های سنی آویزان نشوید – این فقط یک راهنما است. به اندام فرزندتان توجه کنید و سایز مناسب او را بگیرید.

در حالی که لباس‌های نوزادی که فقط با دست شسته می‌شوند می‌توانند فوق‌العاده شایان ستایش باشند، بعید است زمانی که انبوه شادی خود را به خانه آورده‌اید، زمانی برای شستن لباس‌های جدید کودک خود داشته باشید.

لباس

مسئولیت‌های پدر و مادر بودن برای اولین بار می‌تواند طاقت‌فرسا باشد، به خصوص اگر فرزند اول شما باشد و شما سریع‌تر از آنچه می‌توانید لباس‌هایتان را بشویید.

پیدا کردن و خرید لباس‌های نوزادی که قابل شستشو با ماشین لباسشویی هستند، برای آزاد کردن مقداری از زمان شما و اطمینان از تمیز بودن و تمیز بودن کمد لباس نوزادتان ضروری است.

برای اولین روز در خانه با یک لباس خاص در خانه از کوچولوی خود استقبال گرمی کنید.

ست های Gerber Take-Me-Home همه چیزهایی را که نوزاد تازه متولد شده نیاز دارد، از جمله لباس بدن Onesies، لباس شب، کلاه و شلوار یا شلوار ساق دار دارد.

اگر شما انتظار هدیه خود را ندارید اما به دنبال هدیه ای عالی برای کودک دوست یا خویشاوند هستید، این ست ها کاملاً مدبرانه طراحی شده اند و همه چیزهایی را که والدین جدید در مسیر بازگشت از بیمارستان به خانه نیاز دارند را فراهم می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.